HM69C-1350R200LFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος INDUCT ARRAY 2 COIL 200NH SMD
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM69C-1350R200LFTR Κατασκευαστής TT Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 5191 pcs Φύλλο δεδομένων
Ανοχή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" L x 0.492" W (13.00mm x 12.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά HM69C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός Ρόλοι 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επαγωγή - σε παράλληλη σύνδεση 200nH Ύψος 0.197" (5.00mm)
Λεπτομερής περιγραφή Unshielded 2 Coil Inductor Array 48A Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) - Σειρά 0.48 mOhm
Αντίσταση DC (DCR) - Παράλληλη 0.24 mOhm Τρέχων Κορεσμός - Παράλληλος 24A
Τρέχουσα βαθμολογία - παράλληλη 48A