HM67-3216-601LFTR7
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CMC 260MA 2LN 600 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: HM67-3216-601LFTR7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM67-3216-601LFTR7 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή CMC 260MA 2LN 600 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5224 pcs Φύλλο δεδομένων HM67-3216-601LFTR7.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 50V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά HM67
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Horizontal, 4 PC Pad Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός Γραμμών 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 600 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.079" (2.00mm)
Τύπος φίλτρου - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 600 Ohms @ 100MHz 260mA DCR 800 mOhm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 800 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 260mA εγκρίσεις -