HM66A-1050680NLF13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 68UH 1.36A 193 MOHM
Φύλλα δεδομένων: HM66A-1050680NLF13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM66A-1050680NLF13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 68UH 1.36A 193 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4511 pcs Φύλλο δεδομένων HM66A-1050680NLF13.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.409" L x 0.406" W (10.40mm x 10.30mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 68µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 68µH Shielded Wirewound Inductor 1.36A 193 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 193 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.36A