HM66A-1050180NLF13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 18UH 2.62A 46 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: HM66A-1050180NLF13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM66A-1050180NLF13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 18UH 2.62A 46 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5705 pcs Φύλλο δεδομένων HM66A-1050180NLF13.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.409" L x 0.406" W (10.40mm x 10.30mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 18µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 18µH Shielded Wirewound Inductor 2.62A 46 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 46 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2.62A