HM66A-0630470NLF13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 47UH 600MA 229.5 MOHM
Φύλλα δεδομένων: HM66A-0630470NLF13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM66A-0630470NLF13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 47UH 600MA 229.5 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5967 pcs Φύλλο δεδομένων HM66A-0630470NLF13.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 47µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 47µH Shielded Wirewound Inductor 600mA 229.5 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 229.5 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 600mA