HM66A-03182R2NLF13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 1.1A 117 MOHM
Φύλλα δεδομένων: HM66A-03182R2NLF13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM66A-03182R2NLF13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 1.1A 117 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4725 pcs Φύλλο δεδομένων HM66A-03182R2NLF13.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 117 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 117 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.1A