HM66-80151LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM66-80151LFTR13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TT Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 150UH 1.15A 506 MOHM
Φύλλα δεδομένων: HM66-80151LFTR13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
1600 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM66-80151LFTR13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 150UH 1.15A 506 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 115253 pcs Φύλλο δεδομένων HM66-80151LFTR13.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά HM66
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 150µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.157" (4.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 150µH Shielded Wirewound Inductor 1.15A 506 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 506 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.15A