HM66-621R5LFTR13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.5UH 2.47A 36 MOHM
Φύλλα δεδομένων: HM66-621R5LFTR13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM66-621R5LFTR13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 2.47A 36 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5212 pcs Φύλλο δεδομένων HM66-621R5LFTR13.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.264" L x 0.244" W (6.70mm x 6.20mm)
θωράκιση Shielded Σειρά HM66
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 1.5µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 2.47A 36 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 36 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2.47A