HM62-26101R0NLFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1UH 1.4A 92 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: HM62-26101R0NLFTR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM62-26101R0NLFTR Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 1UH 1.4A 92 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5256 pcs Φύλλο δεδομένων HM62-26101R0NLFTR.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" L x 0.102" W (2.80mm x 2.60mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά HM62
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 1µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 1µH Unshielded Wirewound Inductor 1.4A 92 mOhm Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 92 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 1.4A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.77A