HM17A-106821LF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 820UH 400MA 2.6 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: HM17A-106821LF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM17A-106821LF Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 820UH 400MA 2.6 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4312 pcs Φύλλο δεδομένων HM17A-106821LF.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά HM17A
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial - 4 Leads
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 820µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 820µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 2.6 Ohm Max Radial - 4 Leads
Αντίσταση DC (DCR) 2.6 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 400mA