HA72E-061R5LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HA72E-061R5LFTR13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TT Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.5UH 8.4A 14 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: HA72E-061R5LFTR13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HA72E-061R5LFTR13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 8.4A 14 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 75641 pcs Φύλλο δεδομένων HA72E-061R5LFTR13.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.285" L x 0.268" W (7.23mm x 6.80mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά HA72E-06 Ακροαματικότητα AEC-Q200
Q @ Συχν - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 987-1644-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 155°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 1.5µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Unshielded Molded Inductor 8.4A 14 mOhm Max 2-SMD
Αντίσταση DC (DCR) 14 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 8.4A
Τρέχουσες - Κορεσμός 10A