GS-3-100-4702-F-LF
TT ElectronicsTT Electronics
GS-3-100-4702-F-LF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TT Electronics
Περιγραφή προϊόντος RES 47K OHM 3W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: GS-3-100-4702-F-LF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GS-3-100-4702-F-LF Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή RES 47K OHM 3W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4376 pcs Φύλλο δεδομένων GS-3-100-4702-F-LF.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" Dia x 0.516" L (5.70mm x 13.10mm)
Σειρά GS-3 Λειτουργία του πίνακα 47 kOhms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 989-1213-2
GS31004702FLF
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 47 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Thick Film
Σύνθεση Thick Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
GS-3-100-9093-F-LF
GS-3-100-9093-F-LF
Κατασκευαστές: TT Electronics
Περιγραφή: RES 909K OHM 3W 1% AXIAL
Σε απόθεμα: 4948 pcs
Κατεβάστε: GS-3-100-9093-F-LF.pdf
RFQ
Περιγραφή: RES 33K OHM 3W 1% AXIAL
Σε απόθεμα: 4878 pcs
Κατεβάστε: GS-3-100-3302-F-LF.pdf
RFQ
GS-351
GS-351
Κατασκευαστές: Global Specialties
Περιγραφή: BREADBRD TERM STRIP 4.00X1.38"
Κατεβάστε: GS-351.pdf
GS-3S
GS-3S
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: 3MM DIA INDUCT HEAD 2MM 3M CABLE