GS-3-100-1001-F-LF
TT ElectronicsTT Electronics
GS-3-100-1001-F-LF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TT Electronics
Περιγραφή προϊόντος RES 1K OHM 3W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: GS-3-100-1001-F-LF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GS-3-100-1001-F-LF Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή RES 1K OHM 3W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4777 pcs Φύλλο δεδομένων GS-3-100-1001-F-LF.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" Dia x 0.516" L (5.70mm x 13.10mm)
Σειρά GS-3 Λειτουργία του πίνακα 1 kOhms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 989-1194-2
GS31001001FLF
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Thick Film
Σύνθεση Thick Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
GS-14M
GS-14M
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: M14 INDUCTIVE HEAD 8MM 3M CABLE