TS50P07GHC2G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TS50P07GHC2G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 50A TS-6P
Φύλλα δεδομένων: TS50P07GHC2G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TS50P07GHC2G
Αριθμός εξαρτήματος TS50P07GHC2G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 50A TS-6P Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64172 pcs Φύλλο δεδομένων TS50P07GHC2G.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) 1kV Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 25A
Τεχνολογία Standard Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TS-6P
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-SIP, TS-6P Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Single Phase Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Single Phase Standard 1kV Through Hole TS-6P
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 1000V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 50A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TS50P06GHD2G
TS50P06GHD2G
Περιγραφή: BRIDGE RECT 1P 800V 50A TS-6P
Σε απόθεμα: 87252 pcs
Κατεβάστε: TS50P06GHD2G.pdf
RFQ
TS50P07G C2G
TS50P07G C2G
Κατεβάστε: TS50P07G C2G.pdf
RFQ
TS51221-M018QFNR
TS51221-M018QFNR
Κατασκευαστές: Semtech
Περιγραφή: IC REG WIRELESS PWR RCVR
Κατεβάστε: TS51221-M018QFNR.pdf
TS50P07G D2G
TS50P07G D2G
Κατεβάστε: TS50P07G D2G.pdf
TS50P06G D2G
TS50P06G D2G