TS2938CS50 RLG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TS2938CS50 RLG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 5V 500MA 8SOP
Φύλλα δεδομένων: TS2938CS50 RLG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TS2938CS50 RLG Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή IC REG LINEAR 5V 500MA 8SOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 132265 pcs Φύλλο δεδομένων TS2938CS50 RLG.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.6V @ 500mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 5V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 60V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOP Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Voltage, Thermal Shutdown, Transient Voltage Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα TS2938CS50 RLGCT
TS2938CS50 RLGCT-ND
TS2938CS50RLGCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 500mA 8-SOP
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 50mA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 300µA
Τρέχουσες - εξόδου 500mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Inhibit