TS20P06GHD2G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TS20P06GHD2G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος BRIDGE RECT 1P 800V 20A TS-6P
Φύλλα δεδομένων: TS20P06GHD2G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TS20P06GHD2G
Αριθμός εξαρτήματος TS20P06GHD2G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή BRIDGE RECT 1P 800V 20A TS-6P Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 95749 pcs Φύλλο δεδομένων TS20P06GHD2G.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) 800V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 20A
Τεχνολογία Standard Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TS-6P
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-SIP, TS-6P Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Single Phase Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Single Phase Standard 800V Through Hole TS-6P
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 800V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 20A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TS20P07GHD2G
TS20P07GHD2G
Περιγραφή: BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 20A TS-6P
Σε απόθεμα: 90832 pcs
Κατεβάστε: TS20P07GHD2G.pdf
RFQ
TS20P07G D2G
TS20P07G D2G
Κατεβάστε: TS20P07G D2G.pdf
RFQ
TS20P07G C2G
TS20P07G C2G
Κατεβάστε: TS20P07G C2G.pdf
TS20P06GHC2G
TS20P06GHC2G
Κατεβάστε: TS20P06GHC2G.pdf
TS20P06G D2G
TS20P06G D2G
Κατεβάστε: TS20P06G D2G.pdf
TS20P07GHC2G
TS20P07GHC2G
Κατεβάστε: TS20P07GHC2G.pdf
TS20P05GHC2G
TS20P05GHC2G
Περιγραφή: BRIDGE RECT 1P 600V 20A TS-6P
Κατεβάστε: TS20P05GHC2G.pdf
TS20P06G C2G
TS20P06G C2G