TS20P03GHC2G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TS20P03GHC2G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος BRIDGE RECT 1P 200V 20A TS-6P
Φύλλα δεδομένων: TS20P03GHC2G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TS20P03GHC2G
Αριθμός εξαρτήματος TS20P03GHC2G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή BRIDGE RECT 1P 200V 20A TS-6P Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82908 pcs Φύλλο δεδομένων TS20P03GHC2G.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) 200V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 20A
Τεχνολογία Standard Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TS-6P
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-SIP, TS-6P Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Single Phase Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Single Phase Standard 200V Through Hole TS-6P
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 200V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 20A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TS20P04GHC2G
TS20P04GHC2G
Περιγραφή: BRIDGE RECT 1P 400V 20A TS-6P
Σε απόθεμα: 93067 pcs
Κατεβάστε: TS20P04GHC2G.pdf
RFQ
TS20P02G D2G
TS20P02G D2G
Περιγραφή: BRIDGE RECT 1P 100V 20A TS-6P
Κατεβάστε: TS20P02G D2G.pdf
RFQ
TS20P03G C2G
TS20P03G C2G
Κατεβάστε: TS20P03G C2G.pdf
TS20P03G D2G
TS20P03G D2G