TS10P02GHD2G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TS10P02GHD2G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος BRIDGE RECT 1P 100V 10A TS-6P
Φύλλα δεδομένων: TS10P02GHD2G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TS10P02GHD2G
Αριθμός εξαρτήματος TS10P02GHD2G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή BRIDGE RECT 1P 100V 10A TS-6P Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 120096 pcs Φύλλο δεδομένων TS10P02GHD2G.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) 100V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 10A
Τεχνολογία Standard Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TS-6P
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-SIP, TS-6P Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Single Phase Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Single Phase Standard 100V Through Hole TS-6P
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 10A