SRF16100HC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SRF16100HC0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SCHOTT 100V ITO220AB
Φύλλα δεδομένων: SRF16100HC0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SRF16100HC0G
Αριθμός εξαρτήματος SRF16100HC0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTT 100V ITO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 130212 pcs Φύλλο δεδομένων SRF16100HC0G.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 550mV @ 8A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ITO-220AB Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 16A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100µA @ 100V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 16A