SMF30AHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMF30AHRVG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL
Φύλλα δεδομένων: SMF30AHRVG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMF30AHRVG
Αριθμός εξαρτήματος SMF30AHRVG Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 533822 pcs Φύλλο δεδομένων SMF30AHRVG.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 30V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 48.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 33.3V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123W
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 200W Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση SOD-123W Αλλα ονόματα SMF30AHRVGDKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 4.1A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -