SMBJ22AHM4G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMBJ22AHM4G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 22V 35.5V DO214AA
Φύλλα δεδομένων: SMBJ22AHM4G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ22AHM4G
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ22AHM4G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή TVS DIODE 22V 35.5V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 406437 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ22AHM4G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 22V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 35.5V
Τάση - Ανάλυση (Min) 24.4V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AA (SMB)
Σειρά Automotive, AEC-Q101, SMBJ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 17.7A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -