SMAJ36AHM2G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMAJ36AHM2G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 36V 58.1V DO214AC
Φύλλα δεδομένων: SMAJ36AHM2G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMAJ36AHM2G
Αριθμός εξαρτήματος SMAJ36AHM2G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή TVS DIODE 36V 58.1V DO214AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 719895 pcs Φύλλο δεδομένων SMAJ36AHM2G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 36V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 58.1V
Τάση - Ανάλυση (Min) 40V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AC (SMA)
Σειρά Automotive, AEC-Q101, SMAJ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 400W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 6.9A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -