SFF1002GHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SFF1002GHC0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 100V 10A ITO220AB
Φύλλα δεδομένων: SFF1002GHC0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SFF1002GHC0G
Αριθμός εξαρτήματος SFF1002GHC0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE GEN PURP 100V 10A ITO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 178044 pcs Φύλλο δεδομένων SFF1002GHC0G.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 975mV @ 5A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ITO-220AB Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 35ns
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 100V 10A Through Hole ITO-220AB Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 100V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 10A Χωρητικότητα @ VR, F 70pF @ 4V, 1MHz