SF3005PTHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SF3005PTHC0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 300V 30A TO247AD
Φύλλα δεδομένων: SF3005PTHC0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
14400 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SF3005PTHC0G
Αριθμός εξαρτήματος SF3005PTHC0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE GEN PURP 300V 30A TO247AD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 75519 pcs Φύλλο δεδομένων SF3005PTHC0G.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.3V @ 15A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 300V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD (TO-3P) Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 35ns
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 300V 30A Through Hole TO-247AD (TO-3P) Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 300V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 30A Χωρητικότητα @ VR, F 175pF @ 4V, 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SF3008PTHC0G
SF3008PTHC0G
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 600V 30A TO247AD
Σε απόθεμα: 58750 pcs
Κατεβάστε: SF3008PTHC0G.pdf
RFQ
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 100V 30A TO247AD
Κατεβάστε: SF3002PTHC0G.pdf
RFQ
SF3005PT C0G
SF3005PT C0G