SF1003GHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SF1003GHC0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 150V 10A TO220AB
Φύλλα δεδομένων: SF1003GHC0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
18000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SF1003GHC0G
Αριθμός εξαρτήματος SF1003GHC0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE GEN PURP 150V 10A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 237728 pcs Φύλλο δεδομένων SF1003GHC0G.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 975mV @ 5A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 150V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 35ns
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 150V 10A Through Hole TO-220AB Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 150V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 10A Χωρητικότητα @ VR, F 70pF @ 4V, 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SF1002G C0G
SF1002G C0G
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 100V 10A TO220AB
Σε απόθεμα: 201188 pcs
Κατεβάστε: SF1002G C0G.pdf
RFQ