SA85CAHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA85CAHA0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 85V 137V DO204AC
Φύλλα δεδομένων: SA85CAHA0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SA85CAHA0G
Αριθμός εξαρτήματος SA85CAHA0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή TVS DIODE 85V 137V DO204AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 447734 pcs Φύλλο δεδομένων SA85CAHA0G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 85V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 137V
Τάση - Ανάλυση (Min) 94.4V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AC (DO-15) Σειρά Automotive, AEC-Q101, SA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 500W
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 3.8A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια 1
εφαρμογές Automotive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SA85CAHE3/54
SA85CAHE3/54
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Σε απόθεμα: 252098 pcs
Κατεβάστε: SA85CAHE3/54.pdf
RFQ
SA85CA B0G
SA85CA B0G
Κατεβάστε: SA85CA B0G.pdf
RFQ
SA8NN
SA8NN
Κατασκευαστές: Crouzet
Περιγραφή: RELAY SOCKET 8 POS CHASSIS MOUNT
Κατεβάστε: SA8NN.pdf
SA85CAHE3/73
SA85CAHE3/73
Κατεβάστε: SA85CAHE3/73.pdf
SA85CA A0G
SA85CA A0G