SA78AHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA78AHA0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SA78AHA0G
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 78V 126V DO204AC
Φύλλα δεδομένων: SA78AHA0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SA78AHA0G
Αριθμός εξαρτήματος SA78AHA0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή TVS DIODE 78V 126V DO204AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 939328 pcs Φύλλο δεδομένων SA78AHA0G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 78V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 126V
Τάση - Ανάλυση (Min) 86.7V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AC (DO-15)
Σειρά Automotive, AEC-Q101, SA Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 500W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 4.1A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές Automotive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SA78AHE3/54
SA78AHE3/54
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Σε απόθεμα: 309103 pcs
Κατεβάστε: SA78AHE3/54.pdf
RFQ
SA78A A0G
SA78A A0G
Κατεβάστε: SA78A A0G.pdf
RFQ
SA78A R0G
SA78A R0G
Κατεβάστε: SA78A R0G.pdf
SA78A
SA78A
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Κατεβάστε: SA78A.pdf
SA78A-E3/73
SA78A-E3/73
Κατεβάστε: SA78A-E3/73.pdf
SA78C
SA78C
Περιγραφή: TVS DIODE 78V 132.3V DO204AC
Κατεβάστε: SA78C.pdf
SA78A B0G
SA78A B0G
Κατεβάστε: SA78A B0G.pdf
SA78AHR0G
SA78AHR0G
Κατεβάστε: SA78AHR0G.pdf
SA78CA
SA78CA
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 78V 126V DO15