SA75CAHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA75CAHA0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 75V 121V DO204AC
Φύλλα δεδομένων: SA75CAHA0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SA75CAHA0G
Αριθμός εξαρτήματος SA75CAHA0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή TVS DIODE 75V 121V DO204AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 424935 pcs Φύλλο δεδομένων SA75CAHA0G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 75V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 121V
Τάση - Ανάλυση (Min) 83.3V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AC (DO-15) Σειρά Automotive, AEC-Q101, SA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 500W
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 4.3A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια 1
εφαρμογές Automotive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SA78
SA78
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 78V 132.3V DO204AC
Σε απόθεμα: 389743 pcs
Κατεβάστε: SA78.pdf
RFQ
SA75CA-E3/54
SA75CA-E3/54
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: SA75CA-E3/54.pdf
RFQ
SA75CA R0G
SA75CA R0G
Κατεβάστε: SA75CA R0G.pdf
SA75CAHE3/54
SA75CAHE3/54
Κατεβάστε: SA75CAHE3/54.pdf
SA75CA
SA75CA
Κατεβάστε: SA75CA.pdf
SA75CAHR0G
SA75CAHR0G
Κατεβάστε: SA75CAHR0G.pdf
SA75CAHE3/73
SA75CAHE3/73
Κατεβάστε: SA75CAHE3/73.pdf
SA75CA A0G
SA75CA A0G
Κατεβάστε: SA75CA A0G.pdf
SA75CAHB0G
SA75CAHB0G
Κατεβάστε: SA75CAHB0G.pdf
SA77SB0
SA77SB0
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: THERMOSTAT 77 DEG C NC 4SMD
Κατεβάστε: SA77SB0.pdf
SA75CA B0G
SA75CA B0G
Κατεβάστε: SA75CA B0G.pdf
SA75CA-E3/73
SA75CA-E3/73
Κατεβάστε: SA75CA-E3/73.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών