SA64CAHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA64CAHA0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 64V 103V DO204AC
Φύλλα δεδομένων: SA64CAHA0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SA64CAHA0G
Αριθμός εξαρτήματος SA64CAHA0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή TVS DIODE 64V 103V DO204AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 464403 pcs Φύλλο δεδομένων SA64CAHA0G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 64V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 103V
Τάση - Ανάλυση (Min) 71.1V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AC (DO-15) Σειρά Automotive, AEC-Q101, SA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 500W
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 5A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια 1
εφαρμογές Automotive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SA64CA-E3/73
SA64CA-E3/73
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Σε απόθεμα: 258265 pcs
Κατεβάστε: SA64CA-E3/73.pdf
RFQ
SA64CA B0G
SA64CA B0G
Κατεβάστε: SA64CA B0G.pdf
RFQ
SA64CA-E3/54
SA64CA-E3/54
Κατεβάστε: SA64CA-E3/54.pdf
SA64CAHB0G
SA64CAHB0G
Κατεβάστε: SA64CAHB0G.pdf
SA64CA R0G
SA64CA R0G
Κατεβάστε: SA64CA R0G.pdf
SA64CA
SA64CA
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 64V 103V DO15
Κατεβάστε: SA64CA.pdf
SA64CA A0G
SA64CA A0G