SA54AHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA54AHA0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SA54AHA0G
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 54V 87.1V DO204AC
Φύλλα δεδομένων: SA54AHA0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SA54AHA0G
Αριθμός εξαρτήματος SA54AHA0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή TVS DIODE 54V 87.1V DO204AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 964009 pcs Φύλλο δεδομένων SA54AHA0G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 54V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 87.1V
Τάση - Ανάλυση (Min) 60V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AC (DO-15)
Σειρά Automotive, AEC-Q101, SA Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 500W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 6A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές Automotive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SA54C-E3/54
SA54C-E3/54
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 54V 96.3V DO204AC
Σε απόθεμα: 4845 pcs
Κατεβάστε: SA54C-E3/54.pdf
RFQ
SA54A B0G
SA54A B0G
Κατεβάστε: SA54A B0G.pdf
RFQ
SA54A A0G
SA54A A0G
Κατεβάστε: SA54A A0G.pdf
SA54AHE3/54
SA54AHE3/54
Κατεβάστε: SA54AHE3/54.pdf
SA54AHE3/73
SA54AHE3/73
Κατεβάστε: SA54AHE3/73.pdf
SA54C
SA54C
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 54V 91.46V DO204AC
Κατεβάστε: SA54C.pdf
SA54AHB0G
SA54AHB0G
Κατεβάστε: SA54AHB0G.pdf
SA54A
SA54A
Κατεβάστε: SA54A.pdf
SA54A R0G
SA54A R0G