SA48CAHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA48CAHA0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 48V 77.4V DO204AC
Φύλλα δεδομένων: SA48CAHA0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SA48CAHA0G
Αριθμός εξαρτήματος SA48CAHA0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή TVS DIODE 48V 77.4V DO204AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 402318 pcs Φύλλο δεδομένων SA48CAHA0G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 48V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 77.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 53.3V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AC (DO-15) Σειρά Automotive, AEC-Q101, SA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 500W
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 6.7A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια 1
εφαρμογές Automotive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SA48CA B0G
SA48CA B0G