SA45AHR0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA45AHR0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SA45AHR0G
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 45V 72.7V DO204AC
Φύλλα δεδομένων: SA45AHR0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SA45AHR0G
Αριθμός εξαρτήματος SA45AHR0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή TVS DIODE 45V 72.7V DO204AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 481234 pcs Φύλλο δεδομένων SA45AHR0G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 45V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 72.7V
Τάση - Ανάλυση (Min) 50V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AC (DO-15)
Σειρά Automotive, AEC-Q101, SA Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 500W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 7.2A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές Automotive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SA45AHE3/73
SA45AHE3/73
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Σε απόθεμα: 282154 pcs
Κατεβάστε: SA45AHE3/73.pdf
RFQ
SA45ARL
SA45ARL
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 45V 72.7V AXIAL
Κατεβάστε: SA45ARL.pdf
RFQ
SA45CA
SA45CA
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse