SA28AHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA28AHA0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SA28AHA0G
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 28V 59V DO204AC
Φύλλα δεδομένων: SA28AHA0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SA28AHA0G
Αριθμός εξαρτήματος SA28AHA0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή TVS DIODE 28V 59V DO204AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 887430 pcs Φύλλο δεδομένων SA28AHA0G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 28V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 59V
Τάση - Ανάλυση (Min) 31.1V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AC (DO-15)
Σειρά Automotive, AEC-Q101, SA Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 500W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 11.5A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Σχετικά προϊόντα
SA28A R0G
SA28A R0G
Σε απόθεμα: 452688 pcs
Κατεβάστε: SA28A R0G.pdf
RFQ
SA28ARLG
SA28ARLG
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 28V 45.4V AXIAL
Κατεβάστε: SA28ARLG.pdf
RFQ
SA28AHE3/73
SA28AHE3/73
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 28V 45.4V DO204AC
Κατεβάστε: SA28AHE3/73.pdf
SA28A B0G
SA28A B0G
Κατεβάστε: SA28A B0G.pdf
SA28A-E3/54
SA28A-E3/54
Κατεβάστε: SA28A-E3/54.pdf
SA28AHB0G
SA28AHB0G
Κατεβάστε: SA28AHB0G.pdf
SA28A-B
SA28A-B
Κατεβάστε: SA28A-B.pdf
SA28A-E3/73
SA28A-E3/73
Κατεβάστε: SA28A-E3/73.pdf
SA28ARL
SA28ARL
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Κατεβάστε: SA28ARL.pdf
SA28AG
SA28AG
Κατεβάστε: SA28AG.pdf
SA28AHR0G
SA28AHR0G