SA26AHR0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA26AHR0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SA26AHR0G
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 26V 53.5V DO204AC
Φύλλα δεδομένων: SA26AHR0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SA26AHR0G
Αριθμός εξαρτήματος SA26AHR0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή TVS DIODE 26V 53.5V DO204AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 381428 pcs Φύλλο δεδομένων SA26AHR0G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 26V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 53.5V
Τάση - Ανάλυση (Min) 28.9V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AC (DO-15)
Σειρά Automotive, AEC-Q101, SA Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 500W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 12.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Σχετικά προϊόντα
SA26ARLG
SA26ARLG
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 26V 42.1V AXIAL
Σε απόθεμα: 4716 pcs
Κατεβάστε: SA26ARLG.pdf
RFQ
SA26A-E3/73
SA26A-E3/73
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 26V 42.1V DO204AC
Κατεβάστε: SA26A-E3/73.pdf
RFQ
SA26CA
SA26CA
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 26V 42.1V DO15
Κατεβάστε: SA26CA.pdf
SA26C
SA26C
Περιγραφή: TVS DIODE 26V 44.21V DO204AC
Κατεβάστε: SA26C.pdf
SA26AHE3/54
SA26AHE3/54
Κατεβάστε: SA26AHE3/54.pdf
Κατεβάστε: SA26CA.pdf
SA26AHA0G
SA26AHA0G
Κατεβάστε: SA26AHA0G.pdf
SA26C-B
SA26C-B