SA24AHB0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA24AHB0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SA24AHB0G
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 24V 50.1V DO204AC
Φύλλα δεδομένων: SA24AHB0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SA24AHB0G
Αριθμός εξαρτήματος SA24AHB0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή TVS DIODE 24V 50.1V DO204AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 980321 pcs Φύλλο δεδομένων SA24AHB0G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 24V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 50.1V
Τάση - Ανάλυση (Min) 26.7V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AC (DO-15)
Σειρά Automotive, AEC-Q101, SA Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 500W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 13.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Σχετικά προϊόντα
SA24A R0G
SA24A R0G
Σε απόθεμα: 515745 pcs
Κατεβάστε: SA24A R0G.pdf
RFQ
SA24AG
SA24AG
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 24V 38.9V AXIAL
Κατεβάστε: SA24AG.pdf
RFQ
SA24C
SA24C
Περιγραφή: TVS DIODE 24V 40.85V DO204AC