SA16AHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA16AHA0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SA16AHA0G
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 16V 26V DO204AC
Φύλλα δεδομένων: SA16AHA0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SA16AHA0G
Αριθμός εξαρτήματος SA16AHA0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή TVS DIODE 16V 26V DO204AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 978471 pcs Φύλλο δεδομένων SA16AHA0G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 16V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 26V
Τάση - Ανάλυση (Min) 17.8V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AC (DO-15)
Σειρά Automotive, AEC-Q101, SA Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 500W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 20A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές Automotive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SA16AG
SA16AG
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 16V 26V AXIAL
Σε απόθεμα: 4462 pcs
Κατεβάστε: SA16AG.pdf
RFQ
SA16AHE3/73
SA16AHE3/73
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: SA16AHE3/73.pdf
RFQ
SA16A B0G
SA16A B0G
Κατεβάστε: SA16A B0G.pdf
SA16A R0G
SA16A R0G