SA160AHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA160AHA0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 160V 259V DO204AC
Φύλλα δεδομένων: SA160AHA0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SA160AHA0G
Αριθμός εξαρτήματος SA160AHA0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή TVS DIODE 160V 259V DO204AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 970337 pcs Φύλλο δεδομένων SA160AHA0G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 160V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 259V
Τάση - Ανάλυση (Min) 178V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AC (DO-15)
Σειρά Automotive, AEC-Q101, SA Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 500W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 2A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές Automotive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SA160AHE3/73
SA160AHE3/73
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Σε απόθεμα: 322363 pcs
Κατεβάστε: SA160AHE3/73.pdf
RFQ
SA160C
SA160C
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 160V 271.95V DO204AC
Κατεβάστε: SA160C.pdf
RFQ
SA160A A0G
SA160A A0G
Κατεβάστε: SA160A A0G.pdf
SA160A-E3/73
SA160A-E3/73
Κατεβάστε: SA160A-E3/73.pdf
SA160A R0G
SA160A R0G
Κατεβάστε: SA160A R0G.pdf
SA160AHE3/54
SA160AHE3/54
Κατεβάστε: SA160AHE3/54.pdf
SA160A B0G
SA160A B0G