SA14AHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA14AHA0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SA14AHA0G
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 14V 23.2V DO204AC
Φύλλα δεδομένων: SA14AHA0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SA14AHA0G
Αριθμός εξαρτήματος SA14AHA0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή TVS DIODE 14V 23.2V DO204AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 983973 pcs Φύλλο δεδομένων SA14AHA0G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 14V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 23.2V
Τάση - Ανάλυση (Min) 15.6V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AC (DO-15)
Σειρά Automotive, AEC-Q101, SA Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 500W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 22.6A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές Automotive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SA14A A0G
SA14A A0G
Σε απόθεμα: 506477 pcs
Κατεβάστε: SA14A A0G.pdf
RFQ
SA14A-E3/73
SA14A-E3/73
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: SA14A-E3/73.pdf
RFQ
SA14A B0G
SA14A B0G
Κατεβάστε: SA14A B0G.pdf
SA14AHB0G
SA14AHB0G
Κατεβάστε: SA14AHB0G.pdf
SA14A-B
SA14A-B
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse