SA120AHB0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA120AHB0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 120V 193V DO204AC
Φύλλα δεδομένων: SA120AHB0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SA120AHB0G
Αριθμός εξαρτήματος SA120AHB0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή TVS DIODE 120V 193V DO204AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 912150 pcs Φύλλο δεδομένων SA120AHB0G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 120V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 193V
Τάση - Ανάλυση (Min) 133V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AC (DO-15)
Σειρά Automotive, AEC-Q101, SA Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 500W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 2.7A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -