SA11AHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA11AHA0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SA11AHA0G
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 11V 18.2V DO204AC
Φύλλα δεδομένων: SA11AHA0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SA11AHA0G
Αριθμός εξαρτήματος SA11AHA0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή TVS DIODE 11V 18.2V DO204AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1000223 pcs Φύλλο δεδομένων SA11AHA0G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 11V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 18.2V
Τάση - Ανάλυση (Min) 12.2V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AC (DO-15)
Σειρά Automotive, AEC-Q101, SA Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 500W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 28A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές Automotive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SA11ARLG
SA11ARLG
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 11V 18.2V AXIAL
Σε απόθεμα: 5692 pcs
Κατεβάστε: SA11ARLG.pdf
RFQ
SA11A-E3/54
SA11A-E3/54
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: SA11A-E3/54.pdf
RFQ
SA11AG
SA11AG
Κατεβάστε: SA11AG.pdf
SA11AHB0G
SA11AHB0G
Κατεβάστε: SA11AHB0G.pdf
SA11A R0G
SA11A R0G
Κατεβάστε: SA11A R0G.pdf
SA11C
SA11C
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 11V 19.11V DO204AC
Κατεβάστε: SA11C.pdf
SA11A-E3/73
SA11A-E3/73
Κατεβάστε: SA11A-E3/73.pdf
SA11A B0G
SA11A B0G
Κατεβάστε: SA11A B0G.pdf
SA11AHE3/54
SA11AHE3/54
Κατεβάστε: SA11AHE3/54.pdf
SA11A A0G
SA11A A0G
Κατεβάστε: SA11A A0G.pdf
SA11AHR0G
SA11AHR0G