SA10AHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA10AHA0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SA10AHA0G
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 10V 17V DO204AC
Φύλλα δεδομένων: SA10AHA0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SA10AHA0G
Αριθμός εξαρτήματος SA10AHA0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή TVS DIODE 10V 17V DO204AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 441685 pcs Φύλλο δεδομένων SA10AHA0G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 10V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 17V
Τάση - Ανάλυση (Min) 11.1V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AC (DO-15)
Σειρά Automotive, AEC-Q101, SA Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 500W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 30A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές Automotive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SA10AG
SA10AG
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 10V 17V AXIAL