SA100AHB0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA100AHB0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 100V 162V DO204AC
Φύλλα δεδομένων: SA100AHB0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SA100AHB0G
Αριθμός εξαρτήματος SA100AHB0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή TVS DIODE 100V 162V DO204AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 932371 pcs Φύλλο δεδομένων SA100AHB0G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 100V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 162V
Τάση - Ανάλυση (Min) 111V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AC (DO-15)
Σειρά Automotive, AEC-Q101, SA Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 500W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 3.2A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές Automotive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SA100AHE3/54
SA100AHE3/54
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Σε απόθεμα: 279244 pcs
Κατεβάστε: SA100AHE3/54.pdf
RFQ
SA100A A0G
SA100A A0G
Κατεβάστε: SA100A A0G.pdf
RFQ
SA100A R0G
SA100A R0G
Κατεβάστε: SA100A R0G.pdf
SA100A B0G
SA100A B0G