S15JCHR7G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
S15JCHR7G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: S15JCHR7G
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 600V 15A DO214AB
Φύλλα δεδομένων: S15JCHR7G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3400 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S15JCHR7G
Αριθμός εξαρτήματος S15JCHR7G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE GEN PURP 600V 15A DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 253856 pcs Φύλλο δεδομένων S15JCHR7G.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 15A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 600V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMC) Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Standard Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 600V 15A Surface Mount DO-214AB (SMC)
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 600V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 15A
Χωρητικότητα @ VR, F 93pF @ 4V, 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
S15KCHM6G
S15KCHM6G
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 800V 15A DO214AB
Σε απόθεμα: 304865 pcs
Κατεβάστε: S15KCHM6G.pdf
RFQ
S15JLWHRVG
S15JLWHRVG
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 600V 1.5A SOD123W
Κατεβάστε: S15JLWHRVG.pdf
RFQ
S15JC R7G
S15JC R7G
Κατεβάστε: S15JC R7G.pdf
S15JLW RVG
S15JLW RVG
Κατεβάστε: S15JLW RVG.pdf
S15GLW RVG
S15GLW RVG
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 400V 1.5A SOD123W
Κατεβάστε: S15GLW RVG.pdf
S15GCHR7G
S15GCHR7G
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 400V 15A DO214AB
Κατεβάστε: S15GCHR7G.pdf
S15KC M6G
S15KC M6G
Κατεβάστε: S15KC M6G.pdf
S15JCHM6G
S15JCHM6G
Κατεβάστε: S15JCHM6G.pdf
S15KCHR7G
S15KCHR7G
Κατεβάστε: S15KCHR7G.pdf
S15JC M6G
S15JC M6G
Κατεβάστε: S15JC M6G.pdf
S15KC R7G
S15KC R7G
Κατεβάστε: S15KC R7G.pdf
S15GLWHRVG
S15GLWHRVG
Κατεβάστε: S15GLWHRVG.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών