S12JCHR7G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
S12JCHR7G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: S12JCHR7G
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 600V 12A DO214AB
Φύλλα δεδομένων: S12JCHR7G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3400 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S12JCHR7G
Αριθμός εξαρτήματος S12JCHR7G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE GEN PURP 600V 12A DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 240539 pcs Φύλλο δεδομένων S12JCHR7G.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 12A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 600V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMC) Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Standard Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 600V 12A Surface Mount DO-214AB (SMC)
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 600V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 12A
Χωρητικότητα @ VR, F 78pF @ 4V, 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
S12KC V6G
S12KC V6G
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 800V 12A DO214AB
Σε απόθεμα: 355369 pcs
Κατεβάστε: S12KC V6G.pdf
RFQ
S12JCHM6G
S12JCHM6G
Κατεβάστε: S12JCHM6G.pdf
RFQ
S12JR
S12JR
Κατασκευαστές: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή: DIODE GEN PURP REV 600V 12A DO4
Κατεβάστε: S12JR.pdf
S12J
S12J
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 600V 12A DO4
Κατεβάστε: S12J.pdf
S12JC M6G
S12JC M6G
Κατεβάστε: S12JC M6G.pdf
S12KC R7G
S12KC R7G
Κατεβάστε: S12KC R7G.pdf
S12KC M6G
S12KC M6G
Κατεβάστε: S12KC M6G.pdf
S12K
S12K
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 800V 12A DO4
Κατεβάστε: S12K.pdf
S12JC V6G
S12JC V6G
Κατεβάστε: S12JC V6G.pdf
S12JC R7G
S12JC R7G
Κατεβάστε: S12JC R7G.pdf
S12JC V7G
S12JC V7G
Κατεβάστε: S12JC V7G.pdf
S12KC V7G
S12KC V7G
Κατεβάστε: S12KC V7G.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών