S10KCHR7G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
S10KCHR7G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: S10KCHR7G
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 800V 10A DO214AB
Φύλλα δεδομένων: S10KCHR7G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3400 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S10KCHR7G
Αριθμός εξαρτήματος S10KCHR7G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE GEN PURP 800V 10A DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 273474 pcs Φύλλο δεδομένων S10KCHR7G.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 10A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 800V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMC) Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Standard Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 800V 10A Surface Mount DO-214AB (SMC)
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 800V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 10A
Χωρητικότητα @ VR, F 60pF @ 4V, 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
S10L0C-P03MJG0-5200
S10L0C-P03MJG0-5200
Κατασκευαστές: ODU
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 3POS GOLD SOLDER
Σε απόθεμα: 3598 pcs
Κατεβάστε: S10L0C-P03MJG0-5200.pdf
RFQ
S10KC V6G
S10KC V6G
Κατεβάστε: S10KC V6G.pdf
RFQ
S10KC R7G
S10KC R7G
Κατεβάστε: S10KC R7G.pdf
S10KS17
S10KS17
Κατασκευαστές: Conxall / Switchcraft
Περιγραφή: CONN PWR PLUG 2X5.5MM SOLDER
Κατεβάστε: S10KS17.pdf
S10KS15
S10KS15
Κατεβάστε: S10KS15.pdf
S10KC M6G
S10KC M6G
Κατεβάστε: S10KC M6G.pdf
Κατασκευαστές: ODU
Κατεβάστε: S10L0C-P03MJG0-4200.pdf
S10KC V7G
S10KC V7G