S10JCHR7G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
S10JCHR7G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: S10JCHR7G
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 600V 10A DO214AB
Φύλλα δεδομένων: S10JCHR7G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S10JCHR7G
Αριθμός εξαρτήματος S10JCHR7G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE GEN PURP 600V 10A DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 137233 pcs Φύλλο δεδομένων S10JCHR7G.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 10A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 600V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMC) Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα S10JCHR7GCT
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 600V 10A Surface Mount DO-214AB (SMC) Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 600V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 10A Χωρητικότητα @ VR, F 60pF @ 4V, 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
S10K
S10K
Κατασκευαστές: Conxall / Switchcraft
Περιγραφή: CONN PWR PLUG 2X5.5MM SOLDER
Σε απόθεμα: 18604 pcs
Κατεβάστε: S10K.pdf
RFQ
S10K0C-P03MJG0-3500
S10K0C-P03MJG0-3500
Κατασκευαστές: ODU
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 3POS GOLD SOLDER
Σε απόθεμα: 3195 pcs
Κατεβάστε: S10K0C-P03MJG0-3500.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: ODU
Κατεβάστε: S10K0C-P03MJG0-4000.pdf
S10JC M6G
S10JC M6G
Κατεβάστε: S10JC M6G.pdf
S10JC R7G
S10JC R7G
Κατεβάστε: S10JC R7G.pdf
S10JC V6G
S10JC V6G
Κατεβάστε: S10JC V6G.pdf
S10JL-TP
S10JL-TP
Κατασκευαστές: Micro Commercial Components (MCC)
Κατεβάστε: S10JL-TP.pdf
S10K-TP
S10K-TP
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 800V 10A DO214AB
Κατεβάστε: S10K-TP.pdf
S10JC V7G
S10JC V7G
Κατεβάστε: S10JC V7G.pdf
S10JCHM6G
S10JCHM6G
Κατεβάστε: S10JCHM6G.pdf
S10J-TP
S10J-TP
Κατεβάστε: S10J-TP.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών