S10GCHR7G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
S10GCHR7G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: S10GCHR7G
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 400V 10A DO214AB
Φύλλα δεδομένων: S10GCHR7G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
850 pcs
1700 pcs
2550 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S10GCHR7G
Αριθμός εξαρτήματος S10GCHR7G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 10A DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 397565 pcs Φύλλο δεδομένων S10GCHR7G.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 10A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 400V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMC) Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα S10GCHR7GTR
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 400V 10A Surface Mount DO-214AB (SMC) Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 400V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 10A Χωρητικότητα @ VR, F 60pF @ 4V, 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
S10GC M6G
S10GC M6G
Κατεβάστε: S10GC M6G.pdf
RFQ
S10J-TP
S10J-TP
Κατασκευαστές: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 600V 10A DO214AB
Κατεβάστε: S10J-TP.pdf
RFQ
S10JC V6G
S10JC V6G
Κατεβάστε: S10JC V6G.pdf
S10JC M6G
S10JC M6G
Κατεβάστε: S10JC M6G.pdf
S10GCHM6G
S10GCHM6G
Κατεβάστε: S10GCHM6G.pdf
S10GC R7G
S10GC R7G
Κατεβάστε: S10GC R7G.pdf
S10GC V7G
S10GC V7G
Κατεβάστε: S10GC V7G.pdf
S10G-TP
S10G-TP
Κατεβάστε: S10G-TP.pdf
S10JC V7G
S10JC V7G
Κατεβάστε: S10JC V7G.pdf
S10GL-TP
S10GL-TP
Περιγραφή: DIODE 1A SMC DO214AB
Κατεβάστε: S10GL-TP.pdf
S10JC R7G
S10JC R7G
Κατεβάστε: S10JC R7G.pdf
S10GC V6G
S10GC V6G
Κατεβάστε: S10GC V6G.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών