P2500MHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
P2500MHA0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 25A P2500
Φύλλα δεδομένων: P2500MHA0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P2500MHA0G
Αριθμός εξαρτήματος P2500MHA0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE GEN PURP 25A P2500 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 119856 pcs Φύλλο δεδομένων P2500MHA0G.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 870mV @ 5A Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P2500
Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Σειρά Automotive, AEC-Q101
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση DO-201AD, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -50°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 25A Through Hole P2500 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 1000V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 25A Χωρητικότητα @ VR, F -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
P2500SA
P2500SA
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: SIDACTOR BI 230V 150A DO-214AA
Σε απόθεμα: 4567 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
P250
P250
Κατασκευαστές: TPI (Test Products International)
Περιγραφή: PROBE OSC 250MHZ X100 1.2M CABLE
Κατεβάστε: P250.pdf
RFQ
P2500M A0G
P2500M A0G
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 1000V 25A P2500