MBRS20150CTHMNG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSC (Taiwan Semiconductor)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO263
Φύλλα δεδομένων: MBRS20150CTHMNG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MBRS20150CTHMNG Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO263 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 120169 pcs Φύλλο δεδομένων MBRS20150CTHMNG.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.23V @ 20A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 150V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263AB (D²PAK) Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 20A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100µA @ 150V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 20A