MBRS10150HMNG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSC (Taiwan Semiconductor)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 150V 10A TO263AB
Φύλλα δεδομένων: MBRS10150HMNG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBRS10150HMNG
Αριθμός εξαρτήματος MBRS10150HMNG Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 150V 10A TO263AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 129306 pcs Φύλλο δεδομένων MBRS10150HMNG.pdf
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 150V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263AB (D²PAK)
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά Automotive, AEC-Q101
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 150V 10A Surface Mount TO-263AB (D²PAK) Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100µA @ 150V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 10A Χωρητικότητα @ VR, F -